21. Skautský ples – 24. 2. 2012

Jeden z dalších únorových pátků se skauti z pardubického kraje a nejen z něj výjimečně vzdali sportovního oblečení do terénu, maskáčů a kanad a dalších podobných vymožeností a na čas si ozkoušeli oblečení společenské boty taneční. A vyrazili do pardubického Domu techniky na ples.

Při vstupu do sálu zvídavý pohled upoutala nejen spousta známých tváří a úsměvů, ale i lákavá tombola čekající na výherce. Po úvodních slovech následovaly první smělé a smělejší taneční krůčky v rytmech polky a valčíku. Po několika sériích následovalo nejprve předtančení ve stylu break dance a později klasické.

Dále jsme shlédli video mapující činnost 12. Střediska POLARIS a ti šťastnější si užili výhry z tomboly, které rozhodně stály zato. Třeba Přecedův baťůžek na svačinku byl naprosto bezkonkurenční!

Po slosování tomboly pokračovala zábava volněji, ale neméně intenzivně a tak jsme se dotančili až k samému konci.

Sepsala Marťa