Střediskový sněm – 9.9.2012

Neděle 9.9.2012 byl pro mě významný den, který se mi zapíše do života na příští 3 roky. Ten den se totiž konal sněm našeho střediska. Pro ty, kteří si nejsou jistí, co to sněm je, je to něco jako volby vedení střediska. Sejdou se na něm všichni činovníci střediska, tedy dospělí lidé, kteří mají nějakou funkci a zvolí lidi, kteří by to po nich měli převzít. U nás se sešlo 13 dospěláků, aby zvolili novou revizní komisi – Přecedu a Diu. Zvolili také členy střediskové rady – Voříška, Tasmíka, Marťu H. a Marťu F. A zvolili si také mě – Šuperku, za vedoucí střediska a mojí zástupkyni Kiki. Kromě toho jsme se dozvěděli, jak středisko fungovalo.
Když bylo po té dlouhé proceduře spojené s volbami, nastartovala jsem vlak jménem střediskové rady. Ta první byla dlouhá, předlouhá a všichni, kteří na ní byli a vydrželi až do konce, mají můj veliký obdiv. Udělalo se na ní hodně práce a také se hodně práce zadalo. Jaké? To ukáže až fungování našeho střediska pod správou nové rady. Doufám a pevně věřím, že se budeme snažit „jak dovedeme nejlépe“, jak stojí ve skautském slibu.

Všem činovníkům holického střediska přeji úspěšnou a radostnou práci, Šuperka