11.3.2018

3. chlapecký oddíl

3. chlapecký oddíl je oddíl s velkou tradicí, postupně v něm vyrůstají vůdci či techničtí správci v našem středisku. V současné době má skoro 40 členů a obsahuje 3 družiny:

• vlčata Jeleni
  • ml. skauti Ďáblové
  • st. skauti Blechy

Oddíl úzce spolupracuje s 1. dívčím oddílem, na výpravy jezdí po družinách, s oddílem nebo i s holkami. Mají tradiční klučičí akce je třeba jarní pěší pochod. Cílem oddílu je rozvíjet členy tak, aby z nich rostli kluci, co se nebojí přírody, práce, co rádi pomůžou, jsou samostatní, odvážní a neztratí se ve světě. Chceme, aby pro ně jejich skautská družina byla parta přátel, kterým věří a zažívají s nimi nespočet přátelství a legrace.

Vedoucí oddílu: Martin Svatoň (Quert) - 605 769 244, mautin.svaton@gmail.com

Přihláška na stažení: Přihláška

Družiny:

JELENI - vlčata (kluci 1.-4. třída)

Schůzky: pondělí 17:00 - 18:30

Rádkyně: Eliška Ročková (Hříbě), Adriana Hloušková

Členové: Šimon, Ondra, Matěj, Lukáš, Matyáš, Kuba, Fanda, Vincent

ĎÁBLOVÉ -  skauti, 5.-8.tř

Pokřik: My jsme jedna velká banda, kde panuje vždycky sranda. Teď nás píchni vidlicí, jestli nejsme ďáblíci.

Schůzky: čtvrtek 16:30 - 18:00

Rádci: Petr Bielčik - Doktor, Štěpán Študent (Štěpouch), Michal Havlék, Tonda Študent

Členové: Palačinka, Dan, Patrik, Will, Táďa, Kodiak, Martin, Kornout, Avokádo, Kuba, Smajlík, Peterka, Štěpán, Farmář, Víťa

BLECHY -  st. skauti (kluci, 8.-9. třída + SŠ)