24.10.2017

Klubovna

V dubnu 2015 jsme opustili staré klubovny (v suterénu domu U Kapličky kde sídlí dětští doktoři) a přemístili jsme se na novou adresu Palackého 1173 - dům, kde sídlí záchranná služba (jeho pravá část) - zezadu za poliklinikou a Albertem.

K dispozici zde máme 2 místnosti k pořádání schůzek.

• stolovna - větší místnost, kde stojí velký stůl, židle, knihovnička a mnoho dalšího
  • polštářovka - místnost s nízkým stolečkem a velkými polštáři na sezení

Dále tu máme k dispozici malou kuchyňku s kuchyňskou linkou, mikrovlnkou, rychlovarkou,  dvouplotýnkou a základním nádobím.

Klubovny jsou vybavené i záchodem, umyvadlem. Sprchy zde nemáme, z nich se stal kumbálek, kde máme uložený archiv střediska, sportovní nářadí, flipchart tabuli a další.

Novinkou je naše malá dílnička, která vznikla v poslední minimístnosti. Zde máme ponk (pracovní stůl), nářadí a mnoho chytrých technických věcí. Děti se zde pod dohledem rádců učí manuální zručnosti. Pravidla dílničky.

Vedle vstupu do klubovny se našlo místo i na dlouho postrádanou venkovní vývěsku, na které zveřejňujeme informace o naší činnosti. Zároveň jsme zde umístili stojan na kola, protože dost dětí i vedoucích se na schůzky dopravuje na kole či koloběžce, a lavičku, aby čekání na schůzky bylo pohodlnější.
Mimo to všchno nám Město Holice udělalo velkou radost ještě zpřístupněním nedaleké malé zahrádky. Pro drobné hry v menším počtu lidí stačí.

Své členy se snažíme vést k zodpovědnosti, aby se i oni starali o naše společné prostory. Proto máme společná pravidla pro pobyt v klubovně, která všichni dodržujeme a pravidelné měsíční služby.

Klubovny ve školním roce žijí povídáním, hrami a smíchem. Doufáme, že se nám zde bude líbit a dařit. Nápady, co vylepšovat, nám nechybí.

V klubovně je možné ve výjimečných případech přespat (max 8 lidí) - kontaktujte Papiho.

MAPKA

[Google_Maps_WD id=2 map=2]