18.11.2017

Registrace

Registrace se platí za kalendářní rok, ale částku vybíráme již od začátku školního roku. Vedoucí a rádci platí méně – budou informováni v půlce prosince.

Po zkušenostech z let minulých upozorňujeme, že nezaplatíte-li do půlky prosince (event. se nedomluvíte s vedoucím oddílu jinak), musíme Vaše dítě z oddílu vyloučit. (do konce prosince musíme odeslat peníze vyšším jednotkám, není pak možné Vaše dítě registrovat).

Registrace se vybírá do konce října daného školního roku.

Peníze zaplaťte nejlépe co nejdříve převodem na náš bankovní účet (číslo účtu: 1200368349/0800, variabilní symbol: rodné číslo dítěte, do poznámky uveďte „registrace – jméno dítěte“).

• VÝŠE REGISTRACE:
    • STANDARDNÍ – 900Kč
    • snížená pro benjamínky: 500 Kč (méně časté schůzky)
    • dárce: 1200 Kč (Uveďte do poznámky, že jste dárce – děkujeme za podporu střediska)
    • snížená pro vedoucí/rádce/rovery Rapírky – upřesníme později, pravděpodobně 400Kč

Z této částky odvádíme poplatky ve výši cca 300 Kč za osobu, ze kterých Ústředí Junáka zajišťuje všem členům Junáka pojištění, zasílá každé 2 měsíce každému členu časopis a dále částky přeposílá jednotlivým střediskům na jejich provoz ve formě dotace. Další část peněz zůstává přímo ve středisku v Holicích a přispíváme z nich na výpravy, vybavení a materiál na schůzkách, nákupy skautských stezek a cestiček a další.

V případě dotazů, se na nás obraťte.

Přihláška do oddílu: Přihláška po 18 let

Přihláška pro 18+: Přihláška 18+