CELÉ STŘEDISKO – Ukončení skautského roku – 22.6.2012

CELÉ STŘEDISKO - Ukončení skautského roku - 22.6.2012

Počasí nám přálo a po páté hodině se začali na Blažkovec sjíždět děcka i rodiče. Vytvořili jsme rodinné týmy a zdolávali různé úkoly, postavit stan, zahrát si kroket, poznat zvířátka a rostinky, zatlouct hřebík ci vyluštit šifru. Mnohdy se ukázalo, že děti vědí lépe než rodiče jak na daný úkol, přeci jen většina z nich už skautuje dlouho:) Pak jsme si společně sedli k ohni, opekli buřtíky, Šuperka nám řekla něco o činnosti střediska v tomto roce, rozdalo se několik medailí jako poděkování za pomoc a zpívalo se. Paralelně s tím se dořešili věci kolem tábora, rodiče si mohli prohlédnout naše chatičky a nakonec bylo překvapení v formě prezentace fotek z minulého tábora.

Někteří děti a roveři přespali až do rána, kdy se k nim připojili další, dokonce z řad rodičů, a proběhl nátěr horní chaty. Díky všem lidem, kteří se zapojili, byla práce rychle hotová! Děkujeme všem za pomoc!

Přejeme Vám i nám hezké prázdniny, úspěšné tábory a těšíme se zase v září.

Kiki a ostatní vedoucí

fotky zde: http://holice.rajce.idnes.cz/Ukonceni_skautskeho_roku_a_natirani_chat_-_29.-30.6.2012/