19.11.2017

Celorepublikové skautské

Skaut - oficiální domovská stránka naší organizace Junák - český skaut s rozcestníkem pro všechny zvědavé a zvídavé.

Junshop - prodejce skautských potřeb a vybavení.

Skautský obchod - prodejce skautských věcí, knih a dalšího.

Pro rádce, pro členy

Křižovatka - oficiální stránky pro všechny skauty i skautky, nesčetně informací a nápadů, akce, vzdělávání, novinky. Jedná se o rozcestník pro mnoho dalších webů.

SkautIS - skautský informační systém sloužící k registraci, přihlašování na kurzy, a další. Nutno propojení se svou osobou - pomůže Kiki.

Buď připraven - stránky pro připravení se na krizové situace - návody, diskuze, interaktivní hra.

Mezinárodní skauting - perfektní informace ze zahraničního odboru Junáka - podle jednotlivých zemí.

Teepek - web pro skauty a skautky, rádce a rádkyně. Každý měsíc otvírá jedno téma a kolem něj se pak točí články, ankety, soutěže či projekty.

Skautské základny - databáze skautských základen, tábořišt či kluboven k pronájmu po celé ČR

Rovernet - portál českého roveringu.

Skautské časopisy - rozcestník pro archiv všech časopisů, nových i historických

Skautská praxe - videa ke stavbě stanu, balení batohu, uzlům a mnoho dalšího

První pomoc - videa k poskytnutí první pomoci

Skautský institut - web Skuatského instutut, orgánu, který se mimo jiné zabývá historií Junáka a odkazem předků.

Inspirace na program

Hranostaj - největší nápadovník her a aktivit

Táborové hry

Hra - encyklopedie her

Kartotéka her

Z Pardubicka

Krajská rada Junáka Pardubice - stránky Junáka - Pardubického kraje: informace o skautingu na Pardubicku, připravovaných akcích, krajské rady a mnoho dalšího.

ALKO - stránky pardubické eko-akce sbírání obalu na Kunětické hoře. V dubnu na Den země zde probíhá velký závod s ALobalovou KOulí, od toho název ALKO.

Rádcovský kurz Lavina - vzdělávací akce našeho Pardubického kraje pro rádce 13-15 leté.

Mezinárodní

WOSM = World Organization of the Scout Movement - Mezinárodní organizace skautského hnutí.

WAGGSS = World Association of Girl Guides and Girl Scouts - Mezinárodní organizace dívčího skautingu.

ISGF= The International Scout and Guide Fellowship -Mezinárodní organizace dospělých skautů.

Naše město a okolí

Město Holice - oficiální stránky našeho rodného města a našeho velkého sponzora

Africké muzeum - holické muzeum věnované památce cestovatele Dr.E.Holuba