1. schůzka Rozumíme financím – 7.10.2011

Jak jsme psali, přihlásili jsme se do projektu Rozumíme financím: Odpovědný přístup k majetku. Naším cílem je zpestřit si program, prohloubit znalosti o financích a vylepšit jednu klubovnu. Proto se náš projekt jmenuje „Klubovna jinak“. A tento náš projekt se v návalu konkurence stal úspěšným a dostal zelenou k realizaci! Bylo tedy na čase rozjet aktivity spojené s touto akcí.

V pátek jsme se sešli v poměrně hojném počtu 10 lidí. Na programu bylo poznávání peněz podle osobností, malý kvíz o financích, vyplňování cvičných faktur a v závěru jsme si zkusili vést vlastní firmu a spolupracovat s ostatními. Po celou schůzku jsme si zapisovali body. Našly se mimořádně chytré hlavičky z Penny (Mája se za pokladnou mnohému naučila), ale ostatní nezůstávali pozadu. Dozvěděli jsme se různé informace ze světa financí a všichni jsme si schůzku užili.

Účast: Papi, Janek, Ondra, Káťa, Marťa F., Marťa H., Tasmík, Mája, Ivča, Naty

Naty