Šijeme s babičkami – 6.11.2011 (neproběhlo)

Tato akce byla z důvodu malé účasti zrušena. I přesto ale o ní napíšu pár slov. Akce Šijeme s babičkami měla být jednou ze schůzek v rámci projektu Rozumíme financím, do kterého se naše středisko zapojilo. Tento projekt zlepšuje znalosti mládeže v oblasti finanční gramotnosti a kromě toho umožňuje realizovat výrobu čehokoliv, co si účastníci vymyslí. Na tento výrobek nám z projektu pošlou finance. Je tedy pro nás výhodný získáním zkušeností z psaní a realizace projektů, ušetřením vlastních peněz, naučením se něco vyrábět a dozvědět se více o světě financí.

My jsme se rozhodli přeměnit jednu naši „klasickou klubovnu“, v „klubovnu jinak“ . Místo stolů a židlí zde bude koberec a spoustu polštářů na sezení. Právě na této akci se měly polštáře ušít, konkrétně 20 polštářů o rozměru 60 x 60 cm. Aby se z toho děti nevyvlékly tak lehce, připravím pro ně náhradní variantu – šití přímo na jejich schůzce.

Držte palce, Šuper