Skautské odpoledne – 6.9.2011

V úterý 6.září se Sokolský park v Holicích proměnil v útočiště ohrožených druhů skřítků. A jediní, kdo jim mohli v jejich problémech pomoci, byly statečné děti. A že takových dětí dorazilo až 200! Setkali se například s Pavučníkem hadovitým, kterému pomohli překonat strach a přelézt lanové aktivity, Pidizub Mlsný chtěl poradit s poznáváním ovoce podle chuti, Bludnému kořenu ukazovali cestu a Vědma jeskynní všem odvážlivcům pověděla jejich budoucnost, kterou vyčetla z karet nebo z ruky.

Celé odpoledne bylo krásné počasí a o děti opravdu nebyla nouze. Rodiče se mohli dozvědět informace o skautech či prohlédnout prezentace z minulých táborů.

Za tuto akci patří veliký dík všem skřítkům a strašidýlkům či dalším pomocníkům. A největší dík naší Ivče, která to vše měla na svědomí:o)

Kiki