Výprava skautů a skautek do Hradce Králové – 16.-18.11.2012

O víkendu 16.-18. listopadu se naši skoro-puberťáci z družin Creeprs a Cácorek vydali do přepychových nových kluboven v Hradci Králové. Dorazili jsme v pátek večer a hned se vrhli na program – čekala nás netradiční vybika ve čtverci poslepu a  potom si naši vedoucí na chvíli vyzkoušeli, jaké to je,cítit se jako filmová hvězda při hře,kdy od nich děti získávaly podpisy.

Další den jsme během dopoledne hledali po městě podle map lektvary v PET lahvích. Mělo to však háček,pro každou PETku platila jiná pravidla,která jsme museli dodržet,abychom ji mohli donést zpět. Takže jedné jsme se museli dotýkat celou dobu všichni pouze jedním prstem, další se musela dotýkat země…atakdále. Odpoledne jsme pak od překupníků s lidskými orgány získávali zpět ukradené „součástky“ z našich napůl imaginárních kámošů, Káji a Pepika. Nakonec jsme je zase poskládali dohromady a mohli se v klidu jít koukat na večerní „kino“.

Myslím,že se výprava povedla a díky všem vedoucím i účastníkům!

Marťa