PF 2020

Přejeme všem přátelům holického skautingu pokojné Vánoce strávené v kruhu nejbližších. A do nového roku hodně zdraví, lásky, štěstí, spokojenosti a nových zážitků.

Děkujeme moc za přízeň v roce 2019 – konkrétně moc děkuji všem vedoucím a rádcům za jejich čas a energii. Všem našim dětem za jejich smích a úžasné zážitky a rodičům za to, že nám důvěřují a podporují nás. A v neposlední řadě sponzorům, hlavně těmto: Město Holice, Lesní družstvo Vysoké Chvojno a Moravec-Kalavský s.r.o. Děkujeme

A zároveň se těšíme na další dobrodružství v roce 2020, který pro nás, holické skauty, bude veliký. Čekají nás oslavy 100let fungování v našem městě, proto nám držte palce, abychom vše zvládli.

Budeme moc rádi za zpětnou vazbu na naši činnost a obecně na Vaše postřehy. Nebojte se ozvat přímo mě.

Přeji klidné dny.
Kristýna Sobolová – Kiki, vůdkyně střediska.