DŮLEŽITÉ – Od 8.6.2020 obnovujeme činnost

Vážení rodiče,
jsme rádi, že od 8.6. můžeme obnovit skautské schůzky. Každá družina bude mít do konce školního roku 3 schůzky (tj. 29.6. a 30.6. již schůzky nejsou).
Bohužel jsme i my nuceni přijmout na schůzkách určitá opatření:
 – na první schůzku je nutné donést vyplněné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocněné (v příloze) – DŮLEŽITÉ! Bez tohoto potvrzení se dítě nesmí schůzky účastnit!;
 – na schůzky smí chodit pouze děti bez akutních zdravotních potíží odpovídajících virovému infekčnímu onemocnění;
 – děti musí na schůzku nosit roušku (budeme se snažit být hodně venku, aby je nepotřebovaly, ale pro pobyt v klubovně je to nutné).
Pokud zjistíte u svého dítěte nějaké zdravotní problémy, které by mohly souviset s onemocněním Covid-19, informujte prosím neprodleně vedoucího oddílu.
Přestože schůzky nebudou úplně stejné jako před koronavirem, tak věříme, že si těch pár společných setkání užijeme a příjemně se naladíme na nadcházející tábory.
vedení střediska