¨DŮLEŽITÉ INFORMACE ! Covid opatření platná od ledna 2022

Od ledna 2022 budou schůzky družin fungovat v tomto režimu:

• benjamínci – prozatím probíhají dle původní domluvy 1x za 14 dní na Blažkovci, s sebou roušky – konkrétní informace se s Vámi domluví Šuperka.
  • světlušky Jasmínky – 3.1.2022 zrušeno, od 10.1.2022 probíhají prezenčně v klubovně či venku, s sebou respirátor/roušku.
  • světlušky Příšerky – 3.1.2022 online, od 10.1.2022 probíhají prezenčně v klubovně či venku, s sebou respirátor/roušku.
  • skautky Diblici – probíhají prezenčně v klubovně či venku, s sebou respirátor/roušku.
  • skauti a skautky Vampirky a Raptoři – online v pátek – skauti a skautky ať se domluví s Márou a Doktorem.
  • vlčata Ďáblíci – probíhají prezenčně v klubovně či venku, s sebou respirátor/roušku.
  • skauti Blechy – probíhají prezenčně v klubovně či venku, s sebou respirátor/roušku.

Připomínáme:

• Každý účastník skautské akce je bez příznaků onemocnění COVID-19, nemá nařízenou karanténu a neví o kontaktu s pozitivním člověkem.
  • Na družinové schůzky NETŘEBA prokazovat bezinfekčnost (není třeba test, očkování apod.)
  • S sebou na schůzku respirátor/rouška, příruční dezinfekce.
  • OPRAVDU PROSÍME, neposílejte na schůzku děti nachcípané/smrkající. Děkujeme.

Děkujeme za pochopení.Vedení střediska.